MAŠKARNÍ KARNEVAL

Dnes 419. února 2019 se v naší mateřské školce konal maškarní karneval. Děti byly přestrojené za nejrůznější pohádkové bytosti, povolání i zvířátka. Dnešní den se nám všem velice líbil a společně jsme si jej užili.

 

 

 

 

ZDRAVOTNÍ SESTRA V MŠ

Dne 29. ledna 2019 naši školku navštívila zdravotní sestra. Ukázala dětem, jak se ošetřují různé rány, měří krevní tlak a také, jak se dělá sádra. Děti to velice bavilo a moc se nám to všem líbilo.

 

 

 

 

PEČENÍ CUKROVÍ U BERUŠEK

V pondělí 17. prosince dorazila vánoční nálada i do naší třídy Berušek. S dětmi jsme pekli cukroví. Nejdříve jsme si rozváleli těsto, vykrájeli, dali péct a nakonec vše slepili marmeládou. Moc se nám to povedlo a také nás to velice bavilo.

VÁNOČNÍ BESÍDKA

V úterý 18. prosince 2018 se konala ve třídě Berušek vánoční besídka. Děti předvedly svým rodičům, prarodičům a příbuzným krátké pásmo plné písniček, básniček a tanečků. Dětem se besídka velice povedla.

MIKULÁŠ V MŠ

Dne 5. prosince 2018 naši mateřskou školu navštívili studenti novojičínského gymnázia, kteří dětem zahráli pohádku o Honzovi a princezně, ale také nás navštívili jako Mikuláš, čert a anděl. Společně s dětmi si zazpívali písničky, tancovali, hráli hry, ale také vyráběli postavičky. Všichni jsme si tento den příjemně užili.