MIKULÁŠ V MŠ

V úterý 3. prosince 2019 naši mateřskou školu navštívili studenti z gymnázia v Novém Jičíně. Připravili si pro děti divadelní představení, pohybové hry, výtvarný kroužek, ale také mikulášskou nadílku. Tato akce se dětem moc líbila a všichni si ji velice užili.

 

 

 

DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ

V pondělí 4. listopadu 2019 jsme se s dětmi z naší mateřské školy vypravili do kina "Květen" v Novém Jičíně. Pohádku Čert a Káča sice mnohé z dětí již znají z domova, ale přesto se všem toto divadelní zpracování velice líbilo a patřičně si jsem si ho užili. 

 

 

 

DIVADLO KOLOBĚŽKA

V pátek 11. října 2019 do naší školičky přijelo divadélko Koloběžka. Připravili si pro nás Pohádku o indiánech. Děti se mohly do pohádkové hry aktivně zapojovat a tak také pomáhat indiánům. Snad proto je příběh tak zaujal a velice si ho užily.

 

 

 

NÁVŠTĚVA U KRMELCE

Dnes 31. října 2019 jsme s dětmi z oddělení Berušek byli navštívit místní krmelec pro lesní zvěř. V předcházejících dnech jsme si s dětmi vyprávěli o zvířátkách - jak žijí a čím se živí, a protože jsme měli nasbírané nějaké kaštany, rozhodli jsme se, že je zvířátkům doneseme do krmelce, aby měly v zimě dostatek potravy.

 

 

 

 

ŠTRŮDLOVÁNÍ VE ŠKOLCE

Ve čtvrtek 3. října 2019 probíhala v odpoledních hodinách ve třídě Berušek tradiční akce s názvem "Štrůdlování". Rodiče společně s dětmi si mohli upéct jak slaný tak sladký štrůdl neboli závin. Po upečení následovala ochutnávka, na které všem moc chutnalo. Tuto zdařilou akci jsme si pořádně užili.

 

 

 

Další články...

  1. Návštěva mimnka 18. 9. 2019